Pożyczki bez zaświadczeń przez internet

Kredyty, pożyczki, konta bankowe, pożyczki dla firm i osób prywatnych

Pożyczki bez zaświadczeń przez internet

pożyczki bez zaświadczeń

Pożyczki bez zaświadczeń to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę. Pieniądze otrzymasz nawet w przeciągu 15 minut liczonych od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej i pod warunkiem, że:

  • pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wydana w godzinach pracy działu obsługi klienta oraz;
  • kwota pożyczki ma zostać przelana na Twój numer rachunku bankowego, który jest prowadzony przez jeden z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski oraz;
  • bank, w którym posiadasz konto realizuje przelewy wychodzące i przychodzące (np. nie ma przerwy technicznej lub zlecenie dokonania przelewu zostało wydane poza godzinami pracy banku).

W przypadku, gdy posiadasz konto, w innym niż wyżej podane banki czas otrzymania środków zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank.

 

Jak wnioskować pierwszy raz ?

 

To bardzo proste. Skorzystaj z kalkulatora na stronie internetowej www.zaplo.pl. Znajdziesz go w prawej części strony. Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Następnie uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku. Wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie www.zaplo.pl i od tej pory posiadasz swój indywidualny Profil Klienta. Pamiętaj, możesz wnioskować aż o 15 000 zł pożyczki bez zaświadczeń o dochodach!

wniosek tutaj

 

2cb5b5fa0c0a8e55df9395242b09ff5e74e6deee