Karty kredytowe pozabankowe

Kredyty, pożyczki, konta bankowe, pożyczki dla firm i osób prywatnych

Karty kredytowe pozabankowe

Pozabankowa karta kredytowa we

Wybierz wysokość limitu na karcie kredytowej oraz określ ile pieniędzy z karty chcesz otrzymać szybkim przelewem na Twoje konto osobiste.

Dzięki temu możesz korzystać z pieniędzy nie czekając na kartę kredytową.

W kolejnym kroku znajdziesz dane do przelewu 1 grosza, który umożliwi nam weryfikacje Twojej tożsamości i konta bankowego.

Możesz również skorzystać z błyskawicznego przelewu weryfikacyjnego BlueMedia, dzięki czemu nie musisz czekać na zaksięgowanie przelewu na naszym koncie.

złóż wniosek tutaj

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Cardina.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 144,00% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3660,00 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2160,00 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę Limitu kredytowego 2160,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01/08/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, została wyliczona przy następujących założeniu, że Limit Kredytowy zostaje wykorzystany w całości przez dokonanie jednej Transakcji Bezgotówkowej w dniu udostępnienia Klientowi Limitu Kredytowego, a data księgowania Transakcji na Rachunku Karty jest zgodna z datą jej dokonania. Miesięczna spłata zadłużenia jest równa (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) Minimalnej Kwocie do Zapłaty wskazanej każdorazowo na Zestawieniu Operacji i następuje zawsze w terminie płatności (Dniu Spłaty) każdorazowo wskazanym na Zestawieniu Operacji, ostateczna spłata zadłużenia dokonana jest ostatniego dnia okresu obowiązywania Umowy o Kartę Kredytową.